• Karolina Paluch

Karola, Łukasz i Nela - rodzinna sesja lifestylowa...ale dlaczego nie studio?


Sesje lifestylowe to coś co w całości mnie pochłonęło. Naturalność i indywidualizm. Prawdziwe miejsca i prawdziwe emocje. Prawdziwi ludzie.


Sesje w studio są piękne, oczywiście! Dla mnie jednak zbyt powtarzalne. Lubię traktować każdą historię indywidualnie. To przecież cudowne, że każdy z nas jest tak bardzo inny!Niepowtarzalność ujęć to nie jedyny atut.

Sesje w Waszym domu są cudowne, bo są w stu procentach Wasze. Dom w którym wydarzyło się tyle pięknych chwil. Miejsce w którym wychowają się Wasze dzieci. Cztery ściany w których znajdujecie schronienie i odpoczywacie od reszty świata. A w tym domu.. naturalne gesty i czułość. Proste zachowania które są obecne w życiu na codzień, choć nie zawsze je dostrzegamy.Każdy dom jest inny, i to w domowych sesjach uwielbiam najbardziej. Mój umysł pracuje wtedy na wyższych obrotach, a głowa pełna jest pomysłów. Nigdy nie wiem co zastanę, ale zawsze jest wiele miejsc i rzeczy które można wykorzystać, dlatego też..


...każdy dom jest odpowiedni!

Nie istotny jest metraż, kolorystyka czy styl wykończenia. Każdy jest idealny bo jest Wasz. Moim zadaniem jest pokazać to jak najpiękniej.


Zobaczcie sami, jak to było u Karoli, Łukasza i Nelki :)
112 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie