• Karolina Paluch

Dzień Mamy z Emilią, Zuzią i ZojąTak się cieszę, że na tegoroczne sesje celebrujące Dzień Mamy znalazłam dla Was miejsce idealne. W lekkim i przyjemnym stylu boho, pełne bieli, światła i przestrzeni, którą Zuza testowała swoim zamiłowaniem do biegania w kółko i - mam wrażenie - nie kończącymi się pokładami energii :)


Majowa pogoda jak wiemy, bywa kapryśna. Dlatego tym razem chciałam miejsce odpowiednie bez względu na sytuacje za oknem. Miejsce, w którym nie musicie się martwić nawet o takie maleństwa jak Zoja.


Była to pierwsza z serii sesji na Dzień Mamy w stylu boho. Spoglądam w kalendarz i widzę, że przed nami pracowity miesiąc. Ile tych sesji by nie było, mogę zagwarantować jedno - każda z nich choć w tym samym miejscu, będzie zupełnie inna.


".....ale moje dziecko nie lubi pozować"

To fantastycznie, bo ja nie lubię jak ktoś pozuje! Uwielbiam za to naturalność i prawdziwą dziecięcą ciekawość. Bądźcie więc gotowi na 40 minut zabaw i tego, że to najmłodszy uczestnik sesji dyktuje warunki. Mam jednak swoje sposoby żeby ukierunkować to jak najlepiej..


Skupimy się też na pięknych kobietach, wszystkoogarniających, zaradnych i silnych - Was, czyli M A M A C H. To Wasze święto. Nie byłoby nas tutaj gdyby nie Wy. Zrobię zatem wszystko, żebyście poczuły się tak piękne jak jesteście. Sama wiem, że to nie zawsze jest takie oczywiste. To będzie też chwila specjalnie dla Ciebie.


Ps. Żadne z poniższych zdjęć nie było "na pokaz", tylko prawdziwe emocje i rozbrajający uśmiech Zuzy, zobaczcie sami!58 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie